Prečo si vybrať nás ?

Úvod InfoPrečo si vybrať nás ?

Voláme sa Miška a Lukáš. Po narodení synčeka v roku 2017 sa aj nám (asi ako každému) zmenil celý život :)

Nielen pri zariaďovaní izbičky, kedy sme hľadali originálne a jedinečné doplnky, ale aj pri kúpe hračiek pre nášho drobca sme uprednostňovali drevené výrobky. Časom sme si nejaké dekorácie vyrobili aj sami. Začali sme vyrábať personalizované darčeky aj pre našich blízkych a priateľov. A tak sme sa v roku 2020 rozhodli dať tejto "našej záľube" trochu iný - väčší rozmer a založili sme Vyrobené pre teba  

Za každú Vašu objednávku Vám vopred ďakujeme. Dávate nám ňou prácu a my urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní a dostali ste objednaný tovar v čo najkratšom čase. Na Vaše maily a správy odpovedáme každý deň a zásielky posielame každý pracovný deň. Dĺžka výroby výrobkov na mieru nám trvá cca 1-2 dni. Pri výrobe personalizovaných produktov na mieru je možná len platba prevodom na účet. Vyrábať začíname ihneď po pripísaní peňazí na účet. 

V prípade, že máte záujem o niečo, čo ste na stránke nenašli, prípadne máte záujem o produkt v inom rozmere / farbe, kľudne nám napíšte a ak to bude v našich silách, radi Vám spravíme cenovú ponuku a produkt vyrobíme.

Veríme, že sa Vám naše výrobky budú páčiť a budete s nimi spokojní.  

Dodanie tovaru

Copyright 2020 - 2024 © vyrobenepreteba.sk